Sikeresen leiratkoztál!
Sikeresen leiratkoztál!
Minden rendben
Segítőkészség
Már többször rendeltem eddig minden rendben volt
Gyors, precíz bolt.
Mindig elégedett vagyok
A weboldal egyértelmű,felhasználó barát. Gyorsan megkaptam a csomagomat.
Egy problémám az átvétel után volt. Már a kibontás előtt éreztem az illatát az egyik mosóparfümnek. Kicsit furcsáltam is. Miután kibontottam kiderült,hogy ez azért van mert az egyik flakonon nem volt kupak hanem csak egy fekete ragasztószalaggal volt leragasztva. Egyértelmű hogy tudatosan így rakták a csomagba.
Minden rendben és gyorsan ment, köszönöm!
Imádom
Nincs még fiókod?
Fiók készítéseFontosnak tartjuk az adatok védelmét!
A böngészési élmény fokozása, a személyre szabott hirdetések vagy tartalmak megjelenítése, valamint a forgalom elemzése érdekében sütiket (cookie) használunk. Az "elfogadom" gombra kattintva hozzájárul a sütik használatához.